Hakkımızda

Hakkımızda

Ülkemiz genelinde teknolojinin gelişmesi ile her geçen gün ihtiyaçlar değişmektedir. Nakliyat taşıma firmalarının da bu değişime ayak uydurup aynı hızda kendimizi geliştirmemiz gerektiğini inanmaktayız. Evden eve nakliyat firmamızı uzun yıllardan bu zamana kadar bu bilinçle kurduk. Her geçen gün firmamızı ve kendimizi hizmetlerimizi de iyileştirerek aynı yolda güvenle devam etmekteyiz.

İşimizin en önemli kısmı ise profesyonel bir ekip kurup doğru hizmeti vermek olduğuna inanmaktayız. Nakliyat firmaları ile aramızdaki fark ise tamamen müşteri memnuniyetidir. Nakliyat firma kurucumuzun dediği gibi başarılı çalışmalarıyla başarılı firma firma olur. Sözünü kendimize Florya nakliyat firması olarak ilke edindik.

Biz Kimiz?

Nakliyat firması olarak senelerdir en iyi şekilde kendimizi yenileyerek yolumuza devam eden güvenilir bir firmayız. Güvenli ve kaliteli nakliyat firmaları içerisinde sürekli ekip ve ekipmanlarımızı yeniliğe uygun olarak hizmetimizi artırarak yolumuza devam etmekteyiz.

Tüm il ve ilçelerimize asansörlü nakliyat, evden eve nakliyat, eşya depolama, parça eşya depolama, ofis ve iş yeri taşıma, eşya paketleme ve ambalajlama hizmetini vererek başarıya imza atmış durumdayız. Şehir içi, şehirlerarası nakliyat araç sayımızı çeşitli metreküp araçlarla donanımlı bir şekilde hizmet sunmaktayız. Nakliye hizmeti doğrultusunda ve kendinizi yenileme hedefli daima kendimizi geliştiriyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerimizin memnuniyetini sürekli olarak artırmayı ilke edinmek, evden eve nakliyat ve nakliyat konusunda profesyonel ekip ve ekipmanları ile hizmet vermekteyiz. Sürdürülebilir maliyet, odaklılık ve kararlılık anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin faydasına çalışmaktayız. Güvenilir ve kaliteli aynı şekilde sorunsuz evden eve taşıma nakliyat çözüm ortağı olmaktayız.

Şehir içi, şehirlerarası evden eve nakliyat, eşya depolama konusunda kurumsal hizmetler sunmaktayız. Nakliyat firması olarak her zaman müşteri memnuniyetini ilke edinmiş esas almaktayız. Tüm eşyalarınızı sigortalı ve ambalajlı olarak taşıma işlemini güvenli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Nakliye Sektörü Hizmetleri

Dünyada ve ülkemizde sürekli gelişim gösteren nakliyat firmaları geniş kapsamlı faaliyeti içerisinde bulundurmaktadır. Nakliyat sektörü evden eve nakliyat, şehirlerarası nakliyat hizmetlerini kapsamaktadır. Hakkımızda detaylı bilgi alabilmek ve Florya nakliyat firmasının hizmetleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Taşımacılık fiyatları nasıl belirlenir?

Taşınacak eşyalarınızın fiyatları belirlenirken eşyalarınızın taşınacağı mesafe yoğunluğu, kat durumu, toplama gibi hizmetlerin olup olmadığı hesaplanmaktadır.

Eşya taşımacılığı konusunda sürekli kendini yenileyen ve gün geçtikçe bir şeyler kazandıran taşımacılık firmasıyız. Günümüz şartlarında yılların en iyi taşımacılık firması olarak ismimiz anılmaktadır. Hakkımızda bu zamana kadar tecrübe ve zekâ ile hizmet sunan profesyonel ekibimiz en iyi donanıma sahip araç filomuz ve tüm firmalardan farklı olarak kullanılan kaliteli malzemelerle lider durumdayız.

Nakliye taşınacak eşyaları kim paketleyecek?

Eşyaları taşınacak eşyaların paketleme aşamasında tamamen nakliye firması ile nasıl anlaştığınıza göre değişiklik göstermektedir. Ambalajlama, paketleme hizmeti nakliyat firması ile görüşülmediği takdirde standart olarak evden eve nakliyat hizmeti gibi geçerli sayılmaktadır.

Taşımacılık işlemi kaç kişiyle yapılmaktadır?

2+1 büyüklükteki evleri 3 kişi 3+1 evlere 4 kişi 5+1 evlere ise daha fazla çalışan gönderilmektedir.işinin ehli çalışanlardan bir tanesi mobilyanın demontajı için montaj ustası olup eşyalar zarar görmeden gideceği yere ulaştırma hedeflidir.

Nakliyat hizmetlerinde sigorta yaptırmak zorunlu mu?

Hemen hemen her sektörde olduğu gibi elbette ki nakliyat sektöründe de sigorta yaptırmak önemlidir. Özellikle olumsuz herhangi bir zarar söz konusu olduğu zaman hasarların telafi edilmesi açısından karlı bir yöntemdir.

Nakliyat fiyatları ne şekilde hesaplanır?

Nakliyat hizmetlerinin fiyatları elbette ki doğrudan bütçemizi etkilediğinden dolayı merak konusu olmaktadır. Nakliyat hizmetlerinin fiyatlarının oluşturulmasında maliyetler belirleyici olmaktadır. Taşınacak eşyanın mesafesi ve ağırlığı, fazlalığı göz önünde bulundurularak ekonomik fiyatları sizlere sunmaktayız.

Whatsapp'a Geç
Merhaba!

Size nasıl yardımcı olabiliriz?