Gaziantep Eşya Depolama

Gaziantep Eşya depolama hizmeti veren firmamız farklı eşya depolama seçenekleri ile tüm eşyalarınızı koruma altına almaktayız. Güvenli ve sigortalı bir şekilde eşyalarınızın depolama çözümü depolama alanlarımızda taşınacaklara adrese kadar firmamızın araçlarıyla getirilip yerleştirilmektedir. Belirlemiş olduğunuz ofis veya ev eşyalarınızı kalıcı balonlu naylon kullanarak özel ambalajları yapılmaktadır. Toplanan tüm malzemeler ayrı koliler içerisine yerleştirilmektedir. Eşyalarınızın depolanmaya hazır hale gelmesi için demonte olan malzemeleriniz konusunda ise profesyonel ekibimiz tarafından sökülüp paketlenme işlemi gerçekleştiriyoruz.

Gaziantep Eşya Depolama Nedir?

Eşya depolama alanında hem en kaliteli hizmeti hem de en uygun ekonomik fiyatlarla çözümler sunan güvenilir bir firmayız. Gaziantep Eşya depolama hizmetiyle Florya nakliyat firması olarak tecrübelerimiz ile Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde en geniş iş deneyimine sahip firmalar arasındayız. Kırılacak eşyalarınız, özel mobilyalarınız, ambalajlama ve paketleme hizmeti ile kaliteli kaplama kâğıtları kullanılmaktadır. Kartonlar içerisinde yine nakliye esnasında kapalı kasa araçlarla zarar görmeden depolarımıza yerleştirilmektedir.

Gaziantep Eşya depolama hizmeti ile Türkiye’nin en iyi firmaları arasında alanında yaptığımız diğer hizmetler gibi nakliye ve depolama hizmetlerini de siz değerli müşterilerinize vermekteyiz. Tadilat dolayısıyla bir süreliğine ya da atmaya kıyamadığınız değerli eşyalarınız için şehir içi veya şehir dışı, yurt dışı seyahatleriniz de güvenilir hizmet vermekteyiz. Her türlü malzemenizi, arabanız da dâhil kışlık lastikleriniz de birlikte ekonomik fiyatlarla depomuzda sigortalı bir şekilde tutmaktayız.

Gaziantep Eşya Depolama Hizmeti

İş yeriniz ya da depolanması gereken ofis malzemelerinizle size de Gaziantep eşya depolama hizmetini vermekteyiz. Korunması gereken emanet malzemeleriniz için uygun bir depo arıyorsanız sadece Florya Nakliyat firmamızı aramanız ve detaylı bilgi almanız yeterli olacaktır. Şayet değerli eşyalarınızı sigortalı saklanmasını dilerseniz sigortalanacak ve tüm olumsuzluklara karşı sizlere zarar gördüğü takdirde değeri firmamız tarafından ödenecektir.

Eşya depolama kişiye özeldir. Kişiye özel depolar aracılığıyla sizler için kapalı sigortalı konteynırlar içinde rutubete ve neme karşı özel olarak geliştirilmiş depolarımız mevcuttur. Tüm eşyalarınız depolanabilir, beyaz eşya, ofis eşyası, fazla eşyalarınız güvenli ve kolaylıkla depolamak için nakliyat firmamızı ile iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Eşya depolama nasıl olur?

Bireysel eşyalarınız veya kurumsal eşyalarınız için evrak tarzı ofis eşyalarınıza dâhil olmak üzere tüm eşyalarınız Avrupa standartlarındaki gibi depolarımızla paketlenerek koruma altına alınacaktır.

Eşya depolama hizmetleri nelerdir?

Verdiğimiz hizmetle kaliteli ve güvenli sonuç ile sektörde bireysel müşterilerin de dâhil olmak üzere kurumsal müşterilerinin de yüzdesini artırmaktayız. Barkotlama sistemi kullanarak eşyaların karışmasını engellemekteyiz. Kişilere, kişiye veya firmaya özel depolarımız aracılığıyla hizmet vermekteyiz.  İstediğiniz eşyalarınızı evden alıp nakliye ederek depolayabilmekteyiz.

Eşya depolama hizmeti Bir de sigortadan faydalanabiliyor muyuz?

Karşılıklı yapılan sözleşmelerle tüm eşyalarınızı depolama sürecinde dilerseniz sigortalama sistemimizden faydalanabilirsiniz. Eşya depolama alanını istediğiniz süre kullanmanız mümkündür.

Eşya depolama hizmetinde mobilyalar nasıl korunur?

Mobilyalarınızı ve büyük eşyalarınızı depoya koymadan önce diğer demontaj ya da paketleme işlemleri içerisinde profesyonel ekibimizden yardımıyla balonlu ambalajlarla paketleyip demontaj dâhil tüm işlemleri firmamız gerçekleştirmektedir.

Güvenli ve kaliteli eşya depolama çözümleri nelerdir?

Evden birinin üniversiteye veya yurt dışına gitmesi gerektiği dönemlerde eşyaların kaldırılması gerekir. Bütün bu durumlarda evlerin daha ferah daha kullanışlı olması açısından eşya depolama hizmeti ile atmaya kıyamadığınız fakat kaldırılması gerekli olan tüm eşyalarınızı Florya nakliyat firmamızın depolarında güvenli bir şekilde tutularak korumasını sağlayabilirsiniz. Tüm hizmet ve detaylar için firmamızı arayıp gerekli olan desteği alabilirsiniz.

Whatsapp'a Geç
Merhaba!

Size nasıl yardımcı olabiliriz?